پیام توسعه صبا

سرفصل

درباره ما

شرکت خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي پيام توسعه صبا با هدف ارائه خدمات مسافرتي و گردشگري تأسيس و تلاش دارد با استفاده از کارکنان مجرب و صديق خدمات گردشگري مناسبي را ارائه و موجبات رضايت همکاران و مسافران محترم را فراهم نمايد .
اين شرکت تلاش خود را معطوف به برقراري ارتباط صادقانه و ارائه خدمات دلخواه مسافران نموده و در ابتدا با فول چارتر نمودن کليه پروازهاي هواپيمايي ساها و سپس با فول چارتر نمودن پروازهاي کاسپين در مسيرهاي مشهد – کيش – شيراز – تبريز – کرمانشاه – قشم - اهواز و همچنين مسيرهاي خارجي دبي – استانبول - اسپارتا – نجف – بغداد و امکانات ارائه بليط در پروازهاي اهواز – دزفول – چابهار - زاهدان – گرگان را براي کليه آژانسهاي همکار فراهم و همزمان نسبت به فروش بليط به مسافران عزيز نيز اقدام مي نمايد.
در زمينه خدمات اقامتي نيز هتل بزرگ و مجلل سي نور (مشهد) و هتل خليج فارس و همچنين ساحل طلايي (قشم) نيز گارانتي اين شرکت مي باشد که با نازلترين قيمت و بهترين خدمات آماده پذيرايي از مسافران محترم مي باشد .
آژانسهاي همکار که توانايي و امکان و علاقمندي چارتر نمودن صندلي در مسيرهاي پروازي اين شرکت را دارند با ارسال درخواست همکاري ميتوانند نسبت به چارتر نمودن تعدادي صندلي در مسيرهاي پيش گفته اقدام نمايند که درصورت موجود بودن صندلي همکاري لازم بعمل خواهد آمد.

چرا پيام توسعه صبا؟

بدليل در اختيار داشتن پروازهاي چارتري در مسيرهاي مختلف و گارانتي هتلها و اينکه مسافر مداري در سرلوحه اهداف شرکت قراردارد بالطبع خريد از اين شرکت به نفع مسافرين ميباشد.

چگونه از پيام توسعه صبا بليط تهيه کنم؟

مسافرين گرامي ميتوانند با مراجعه به سايت www.payamesaba24.ir و انجام مراحل زير موفق به تهيه بليط براي مسير مورد نظر شوند:
1- انتخاب گزينه رزرو پرواز و انتخاب مبدا و مقصد
2- انتخاب پرواز مورد نظر
3- وارد کردن اطلاعات مسافرين
4- ورود به درگاه بانک و پرداخت
5- دريافت بليط