پیام توسعه صبا

سرفصل

تور و پکیج

4 بانکوک ، 3 شب پوکت
بانکوک که مقصد بسياري از گردشگران از سراسر جهان است، بين مردم تايلند با نام شهر فرشتگان خوانده مي شود. اين شهر يکي از بزرگترين شهرهاي جهان و يکي از پر جنب و جوش ترين پايتخت هاي آسياست. بانکوک مانند بسياري از شهرهاي مدرن جهان، داراي آسمان خراش ها ، هتل هاي لوکس و مراکز خريد پيشرفته و مدرن و فرودگاه بين المللي بسيار مدرني است که همه روزه پروازهاي مستقيم بسياري از پايتخت هاي آسيايي، استراليا، کانادا، اروپا و آمريکا دارد.
اين شهر اکنون با بيش از ???? کيلومترمربع مساحت، حدود ?? ميليون نفر جمعيت را در خود جاي داده است. بانکوک به علت بيش از ??? معبد بودايي بي نظير خود شهرت دارد و اگر اقامت شما در بانکوک کوتاه باشد، قادر به بازديد از تمامي جاذبه هاي اين شهر گرم، شلوغ و هيجان انگيز نخواهيد بود. بانکوک به همراه پوکت و هواهين، محل مناسبي براي استراحت و اقامت خانواده هاست. هواهين، قديمي ترين و سنتي ترين استراحتگاه ساحلي تايلند است که در نزديکي بانکوک قرار دارد و استراحتگاه خانواده سلطنتي نيز در آنجا واقع شده است.
مردم بانکوک به غذا خوردن علاقه بسيار دارند که به اين موضوع مي توان از رستوران هاي بسيار و انواع غذاهايي که در کنار خيابان ها فروخته مي شوند، پي برد. انعام دادن درتايلند کاملا رايج است و روز به روز بيشتر مي شود